KONST / Litografier / Färglitografi 7255386
nr 725 5386
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi , Sven X:et Erixson (1899-1970), still life, signerad -49, motivets mått: 48x42,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 november 2011
kl 17:16:22
100 kr
200 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson